ΠΡΟΣΩΡΙΝΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗ, ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ

Στo πλαίσιο διαγράμμισης και συντήρησης της υπερυψωμένης διάβασης πεζών στη συμβολή των οδών Βούλγαρη και Μαυροκορδάτου, θα πραγματοποιηθεί προσωρινά ολικός αποκλεισμός της κυκλοφορίας των οχημάτων στο τμήμα της οδού Βούλγαρη μεταξύ των οδών Δεληγιώργη και Βαλαωρίτου και στο τμήμα της οδού Μαυροκορδάτου μεταξύ των οδών Λιακατά και Κανάρη, την Πέμπτη 04/11/2021 και ώρα 14:00 έως 18:00. Η κυκλοφορία θα διεξάγεται από παρακαμπτήριες οδούς.

Παρακαλούμε για την ενημέρωση των σχολικών μονάδων που εξυπηρετούνται και επηρεάζονται από τις παραπάνω κυκλοφοριακές ρυθμίσεις ώστε να γίνει  προσωρινή τροποποίηση των μαθητικών δρομολογίων τους.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για διευκρινήσεις.

Πόπη Κοτσίρα

Πολιτικός Μηχανικός – Συγκ/λόγος