Καλωσόρισμα στο 31ο Δημοτικό Σχολείο “Κώστας Βάρναλης” και ξενάγηση στα νηπιάκια.

Τη Δευτέρα υποδεχθήκαμε με χαρά τα νηπιάκια των όμορων Νηπιαγωγείων 3ου & 29ου που συνόδευαν οι συναδέλφισσες νηπιαγωγοί, κα Κουτσή Μαριλένα, κα Κεφάλα Ελένη και κα Μίχου Ανδριανή ! Τα παιδάκια ξεναγήθηκαν στο σχολείο από τη Διευθύντρια κα Μπούσια Ζωή, τους μαθητές της ΣΤ τάξης και τις εκπαιδευτικούς της Α τάξης. Ανταλλάξαμε ζωγραφιές , μπαλόνια και ζαχαρωτά που με αγάπη επιμελήθηκαν οι εκπαιδευτικοί κα Ρίζου Αναστασία, Παράλληλη Στήριξη Α τάξης και η κα Παναγιώτου Αρετή!

Καλό καλοκαίρι στα μικρά μας εν δυνάμει πρωτάκια και από Σεπτέμβριο με το καλό θα σας περιμένουμε και πάλι για ένα υπέροχο ταξίδι της γνώσης στο αγαπημένο σας 31ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων “Κώστας Βάρναλης”!

Ευχαριστούμε πολύ για τις υπέροχες ζωγραφιές που μας χάρισαν τα παιδάκια , τις αγαπημένες συναδέλφισσες Νηπιαγωγούς κα Μαριλένα, κα Ελένη και κα Ανδριανή!