Μουσικές και χορευτικές εκδηλώσεις μαθητών Ε΄και ΣΤ΄τάξεων του 31ου Δ.Σ. “Κώστας Βάρναλης” και του 5ου Δ.Σ. “Διονύσιος Σολωμός” στον πεζόδρομο που ενώνει τα δύο σχολεία

Οι μαθητές της Ε και ΣΤ τάξης των δύο σχολείων 31ου Δ.Σ. “Κώστας Βάρναλης” και του 5ου Δ.Σ. “Διονύσιος Σολωμός” με την καθοδήγηση των καθηγητών μουσικής των δύο σχολείων κ. Γιώργου Αγγελάκη και κας Σοφίας Παλάτου και της Καθηγήτριας Φυσικής Αγωγής του 31ου Δ.Σ. κας Στεφανίας Μπούγλα παρουσίασαν τραγούδια και χορούς που είχαν ετοιμάσει για την εκδήλωση με καλοκαιρινό θέμα. Την εκδήλωση προλόγησαν η Διευθύντρια του 31ου Δ.Σ. “Κώστας Βάρναλης” , κα Ζωή Μπούσια, και ο Διευθυντής του 5ου Δ.Σ. “Διονύσιος Σολωμός” , κ. Οδυσσέας Κυρίτσης, ευχόμενοι στα παιδιά καλό καλοκαίρι !